Máme rádi svatební sušenky (cookies), a proto je i pečeme.

ŠPERKOVNICE

Vaše cena 560 Kč
Vaše cena 350 Kč
Vaše cena 560 Kč


DODACÍ PODMÍNKY

  • ZLATÉ ZÁSNUBNÍ A SNUBNÍ PRSTENY

 

 

Technologie výroby u zlatých zásnubních a snubních prstenů a související logistické operace dávají v souhrnu cca 4 týdenní lhůtu na vyhotovení zakázky.

 

Lhůta na vyhotovení zakázky je myšlena doba od připsání zálohové platby na bankovní účet dodavatele po předání vyrobeného zboží České poště (při platbě doplatku dobírkou).

 

V případě úhrady doplatku na bankovní účet dodavatele, se lhůta předání vyrobeného zboží České poště prodlužuje o dobu připsání doplatku na bankovní účet dodavatele.

 

Nicméně lhůta 4 týdnů může být v některých případech v návaznosti na vytíženost výroby a náročnost provedení prstenu dle možnosti zkrácena na cca 14 dnů, v případě svatební sezóny může být lhůta prodloužena až na 8 týdnů.

 

 

  • PRSTENY Z CHIRURGICKÉ OCELI, WOLFRAMU A TITANU

 

 

Prsteny z chirurgické oceli, wolframu a titanu a související logistické operace dávají v souhrnu lhůtu na vyhotovení zakázky 1 – 8 týdnů.

 

Upozornění: uvedením velikostí u jednotlivých prstenů z chirurgické oceli, wolframu a titanu je myšleno, že prsteny se vyrábí POUZE v daných velikostech. Není myšleno, že tyto velikosti jsou skladem.

 

 

  • Vyrobené snubní prsteny budou odeslány jako cenné psaní (pouze v pracovní dny) na adresu uvedenou v objednávce.

 

NDU0O