Máme rádi svatební sušenky (cookies), a proto je i pečeme.

ŠPERKOVNICE

Vaše cena 560 Kč
Vaše cena 1 300 Kč
Vaše cena 1 300 Kč

» Puncovní značky
PUNCOVNÍ ZNAČKY

 

Puncovní značky na zlaté zboží zákonných ryzostí

(1)        Puncovní značka na zlaté šperky ryzosti 999/1000 (ryzost č. 0) je tvořena obrazem hlavy orla hle­dícího vlevo v obrysu kruhu; číslo ryzosti je vyznačeno arabskou číslicí O,  umístěnou v levé spodní části značky.

(2)        Puncovní značka na zlaté šperky ryzosti 986/1000 (ryzost č. 1) je tvořena obrazem hlavy orla hle­dícího vlevo v obrysu půlkruhu s odseknutými rohy; číslo ryzosti je vyznačeno arabskou číslicí l, umístěnou v levé spodní části značky.

(3)        Puncovní značka na zlaté šperky ryzosti 900/1000 (ryzost č. 2) je tvořena obrazem hlavy orla hle­dícího vlevo v obrysu obdélníka, jehož boční strany jsou vyklenuty; číslo ryzosti je vyznačeno arabskou číslicí 2, umístěnou v levé spodní části značky.

(4)        Puncovní značka na zlaté šperky ryzosti 750/1000 (ryzost č. 3) je tvořena obrazem hlavy kohouta hledícího vlevo v obrysu nestejnostranného pětiúhelníka; číslo ryzosti je vyznačeno arabskou číslicí 3, umístěnou v pravé horní části značky.

(5)        Puncovní značka na zlaté šperky ryzosti 585/1000 (ryzost č. 4) je tvořena obrazem hlavy labutě hledící vlevo v obrysu protáhlého nepravidelného šestiúhelníka; číslo ryzosti je vyznačeno arabskou číslicí 4, umístěnou v levé horní části značky.

Státní puncovní značky

 

 

Snubní a zásnubní prsteny firmy Soliter prodávané v našem e-shopu jsou opuncovány státními puncovními značkami a puncovními značkami Soliter.

 


 

 

 

ZWI4YzV