Máme rádi svatební sušenky (cookies), a proto je i pečeme.

ŠPERKOVNICE

Vaše cena 560 Kč
Vaše cena 1 300 Kč
Vaše cena 350 Kč

» Odstoupení od kupní smlouvy
ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY

 

V souladu se zákonem č 89/2012 Sb., Občanského zákoníku má kupující právo odstoupit od smlouvy do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží v případě, že zboží objednal jinak než osobně a bylo mu doručeno libovolnou přepravní službou.

Kupující bere na vědomí, že dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku, nelze mimo jiné odstoupit od kupní smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání kupujícího nebo pro jeho osobu.  

Rozhodne-li se kupující pro odstoupení v této lhůtě, je nutno splnit uvedené podmínky:

1. Zboží musí být prodávajícímu vráceno nepoužívané, nepoškozené a neopotřebované. Zboží nesmí nést známky používání a musí být v původním obalu.

2. Zboží doručit nejpozději do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží na adresu prodávajícího (nezapomeňte pojistit zásilku do výše hodnoty zboží a zabezpečit v obálce - zásilce proti poškození při přepravě) spolu s přiloženým formulářem o "Odstoupení spotřebitele od kupní smlouvy" a originál fakturou - daňovým dokladem.

3. Odeslat žádost o odstoupení na adresu prodávajícího: Miroslava Kobernová, Havanská 2811, 390 05 Tábor 5. Žádost musí obsahovat veškeré identifikační informace, jako je číslo faktury, datum prodeje a způsob vrácení peněz.

 

NEPOSÍLEJTE ZBOŽÍ NA DOBÍRKU - Z DŮVODŮ NEMOŽNOSTI KONTROLY NEMŮŽE BÝT PŘEVZATO!!

 

Při splnění všech výše uvedených podmínek, vrátí prodávající peněžní prostředky přijaté od kupujícího do čtrnácti (14) dnů od odstoupení od kupní smlouvy kupujícím.

Pokud bude kupující požadovat navrácení platby formou poštovní poukázky, vyhrazuje si prodejce ponížit odesílanou platbu o náklady vzniklé při jejím odeslání dle aktuálního sazebníku České pošty.

Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, nese kupující náklady spojené s navrácením zboží prodávajícímu, a to i v případě, kdy zboží nemůže být vráceno pro svou povahu obvyklou poštovní cestou.                    

V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebude moci prodávající bohužel akceptovat odstoupení od smlouvy a zboží bude vráceno na náklady kupujícího zpět. Prodávající je oprávněn účtovat kupujícímu další vzniklé náklady. Upozorňujeme, že také platí možnost účtovat storno poplatek ve výši poštovních výdajů, plus nákladů na zpětné zabalení.

 

Formulář pro odstoupení od kupní smlouvy ke stažení v PDF a zaslání poštou je možné vytisknout ZDE

 

 

OTA4Y2